Krany i prysznice

Krany i prysznice do przyczepy kempingowej i kampera

Krany kempingowe i prysznice do kamperów to bardzo istotna rzecz. Poszukując jak najlepszych urządzeń spotkamy się z dużą ilością opcji dostępnych na rynku caravaningowym. Musimy założyć budżet jaki chcemy przeznaczyć na dany zakup oraz wybrać najbardziej korzystną dla nas opcję według naszych potrzeb i wymagań. Posiadamy w swojej ofercie najbardziej znane i cenione marki spełniające wymagania rynku, które oferują szeroką gamę akcesoriów do przyczep i samochodów kempingowych takie jak Comet czy Reich.

Krany do przyczepy kempingowej czyli przydatne wyposażenie pojazdu

Jest to niezwykle istotny element, szczególnie kiedy podczas podróży potrzebujemy stałego dostępu do wody. Umożliwiają one łatwe napełnienie na przykład zbiorników wody. Produkowane są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, w tym z możliwością regulacji ciśnienia wody. Kran powinien być solidnie zamontowany, aby uniknąć wycieków czy awarii.

Jakie krany do kampera oferujemy?

Centrumkempingowe.pl wychodzi przed szereg i oferuje pełny asortyment dostosowany dla nawet najbardziej wymagających podróżników. W naszej ofercie oprócz klasycznych kranów, które są łatwe w montażu i proste w obsłudze, znajdziecie również:

  • Krany kompaktowe, które charakteryzują się mniejszą, kompaktową budową. Świetnie sprawdzą się w przyczepach kempingowych i kamperach pozwalając zaoszczędzić sporą ilość miejsca.
  • Krany na zewnątrz przyczepy kempingowej i kampera. Przenośne i łatwe w montażu i użytkowaniu urządzenia idealnie sprawdzą się podczas mycia naczyń, sprzątania jak również do szybkiego prysznica na świeżym powietrzu. 
  • Niektóre samochody czy przyczepy wyposażone są w zbiorniki kempingowe oraz pompy do kampera. Dzięki czemu bez konieczności podłączania zewnętrznego źródła możemy korzystać z wody. Bez problemu możemy zintegrować krany z takim systemem.

W ofercie znajdują się również niezwykle przydatne podgrzewacze wody kempingowe które dopasowywane są do różnych wymagań i preferencji oraz niezbędne akcesoria i inne potrzebne rzeczy takie jak przewody, odpływy, zawory, króćce czy złączki wymagane do montażu instalacji wodnej.

Prysznice do przyczepy kempingowej

Jest to niezwykle przydatny element umożliwiający kąpiel nawet w trakcie campingowych podróży. Prysznice montowane na zewnątrz mogą być podłączone do zbiornika wody w przyczepie lub do źródła wody zewnątrz. Prysznice wewnętrzne umieszczone w łazience mogą być wyposażone w zbiorniki na wodę oraz w systemy do jej podgrzewania.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru prysznica do kampera?

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ciężko dokonać odpowiedniego wyboru pryszniców do przyczep i samochodów kempingowych. A więc na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

  • Jakość materiału z jakiego zostały wykonane oraz jego wytrzymałość. Pozwoli to na wybranie produktów wysokiej jakości, które będą szczególnie odporne na warunki pogodowe oraz ciężkie warunki kempingowe.
  • Prostota oraz łatwość instalacji czy obsługi produktu. Znacznie ułatwi to i przyspieszy czas zamontowania kranu czy prysznica, zwłaszcza jeżeli mamy zamiar wykonać taką instalację samodzielnie.
  • Funkcjonalność produktu. Najlepiej zastanowić się jakie funkcję są dla nas najważniejsze. Zaczynając od regulacji temperatury wody jak również zapotrzebowanie na dodatkowe akcesoria jak na przykład uchwyty do pryszniców.
  • No i najważniejsze: cena. Istnieje wiele widełek i przedziałów cenowych, dlatego najlepiej znaleźć złoty środek pomiędzy odpowiednią ceną, a jakością wykonania i materiałów. 
  • Przed zakupem zalecamy porównanie dostępnych na rynku produktów, aby znaleźć dla siebie jak najlepszą opcję i aby wykonana instalacja wodna w kamperze była łatwa i bezproblemowa.